בנק השאלת מכשירי שמיעה

לרשות ילדי 'שמע קולנו' עומד בנק מכשירי שמיעה יחיד מסוגו המסייע בהתאמות ספציפיות ובתקופות מעבר, או לחילופין במקרים של תקלות במכשיר.

הבנק חוסך את ההוצאות הכספיות הגדולות שממילא כבר מעמיסות על ההורים, נותן אפשרות לבחון את המכשיר המתאים ביותר עבור הילד ורק אח"כ לרכוש אותו בכסף מלא.

קרן למימון מכשירי שמיעה

מכשיר שמיעה הוא מוצר יקר. יקר מאוד. מכשיר שמיעה סטנדרטי עולה בממוצע כ-10,000 ₪, כאשר פעם בשלוש שנים ישנה אפשרות לרכוש מכשיר בהשתתפות חלקית. ילד קטן ששבר או איבד את מכשיר השמיעה, שינוי במצב הפיזיולוגי במערכת השמע של המטופל, מפיל על ההורים הוצאות גדולות בהם לא תמיד הם יכולים לעמוד.

הקרן למימון מכשירי שמיעה של מרכז 'שמע קולנו' מעניק עזרה כלכלית חשובה מאין כמותה למשפחות המתקשות לרכוש מכשירי שמיעה, על ידי מתן הנחות קבועות ברכישת מכשירים דרך המרכז. במקרים מסוימים הקרן אף מעניקה מימון מלא (!).

גמ"ח השאלת מכשירי שמיעה והקרן למימון מכשירי שמיעה, נתמכים במלואם על ידי תורמים שנושא לקות השמיעה קרוב לליבם ומעוניינים לסייע כמיטב יכולתם למען אלו המתקשים לשאת בנטל הכבד. מרכז 'שמע קולנו' יוזם פרויקטים להרחבת והגדלת פעילויות מסוג זה.

לתרומות תוכלו להיכנס לעמוד התרומות של מרכז 'שמע קולנו' ולסייע לילדים רבים, לגלות עולמות חדשים.

השאלת מכשירי שמיעה

קטן, אבל יקר...