תכניות בפיתוח

מרכז 'שמע קולנו' עוקב באופן מתמיד אחר החידושים הטכנולוגיים וההתפתחויות הבין עולמיות בתחום לקויי השמיעה, לפיכך המרכז נמצא בכל עת בשלבי פיתוח מואצים בכדי לתת מענה מושלם יותר עבור קהילת לקויי השמיעה בישראל. בארגון משקיעים מחשבה רבה בתכנון קפדני של כל מהלך. תוכלו להתרשם ממספר תוכניות לעתיד אותם אנו מקדמים בימים אלו במשנה מרץ:

מרכז ארצי ללקויי שמיעה

מרכז ארצי

על אף שאנו פרוסים בארבעה מוקדים ברחבי הארץ, עדיין ישנו חסר גדול במקום אחד שייתן את האפשרות להעניק לקהילת לקויי השמיעה את כל מגוון הטיפולים, הפעילויות והעזרים המיוחדים בצורה מושלמת. בימים אלו 'שמע קולנו' מתכנן מרכז חדש בו יהיה ניתן למצוא את כל הדרוש לקהילה לקוית השמיעה במקום אחד, גדול ומתקדם.

יצירת קו כשר לשליחת וקבלת מסרונים

כידוע, המגזר החרדי משתמש במכשירים סלולאריים כשרים בהם אין אפשרות שימוש במסרונים [SMS]. נוצרה בעיה לקהילת לקויי השמיעה בקרב המגזר החרדי, שעבורם היה זה ערוץ התקשורת העיקרי מחוץ לחממה. במרכז 'שמע קולנו' עמלים על מציאת פתרון טכנולוגי מותאם עבור מכשירי הסלולר הכשרים, יחד עם 'ועדת הרבנים לענייני תקשורת' וחברות הסלולר הגדולות. בזמן הקרוב אנו מתכננים להשיק אפשרות לשליחת וקבלת מסרונים גם במכשירים כשרים.

מרכז תעסוקה ללקויי שמיעה

מרכז תעסוקה

בעקבות הקשיים הרבים בהם נתקלים לקויי השמיעה בשוק העבודה, 'שמע קולנו' מתכנן להקים מרכז תעסוקתי מיוחד אשר ידאג להשמת עובדים בשוק  העבודה הפתוח. אנשי מקצוע מתאימים ינווטו את בוגרי 'שמע קולנו' למקומות עבודה הולמים וידאג להעסקת עובדים לקויי שמיעה בעבודות מתאימות.