ארגון המתנדבים למען ילדי "שמע קולנו" יוצא לדרך | שמע קולנו

ארגון המתנדבים למען ילדי "שמע קולנו" יוצא לדרך

נכתב בתאריך: 03/10/10 שייך לקטגוריה: חדשות ואירועים

מרכז "שמע קולנו" שמח להשיק את ארגון המתנדבים החדש. בארגון חברים כבר עתה מספר לא מבוטל של בעלי רכבים שהתגיסו למען הילדים והביעו נכונות לרתום מזמנם כדי לאפשר למשפחות לילדים לקויי שמיעה להגיע לבתי חולים, למרפאות ולמרכזי שירות בנוחות ובמהירות.

הורים לילד לקוי שמיעה מכירים את הקושי הכרוך בנסיעות ארוכות ומתישות עבור ניתוחי שתל, מיפויים, בדיקות והתיעצויות עם רופאים. רבים מן הילדים מתגוררים במרחק רב מבתי החולים והמרכזים, והנסיעה אליהם מכבידה ומוסיפה קושי רב.

ארגון המתנדבים מביא לידי מימוש את חזון "שמע קולנו", החותר להקלה על חייהם של לקויי השמיעה ולהרחבת סל השירותים הניתנים במרכז השיקום של "שמע קולנו".  

מאגר המתנדבים כולל בעלי רכבים בירושלים, בית שמש, מודיעין עילית ואף באשדוד ובכך מקיף את כל סניפי "שמע קולנו".

פעילותם החיונית של המתנדבים זוכה להוקרה רבה, והם מקבלים הטבות קבועות בבתי עסק נבחרים ברחבי הארץ. 

משפחה הזקוקה לנסיעה, ואין ברשותה רכב או אפשרות נוחה להגיע ליעד, יכולה ליצור איתנו קשר במס. הטלפון של ארגון המתנדבים ואנו נשמח לתאם עבורה נהג מתנדב. מומלץ ליצור קשר מוקדם ככל האפשר, כדי שנוכל להיערך בהתאם לצורך.

אם גם אתם בעלי רכב המעוניינים לסייע ולהקל על ילדים והוריהם, נשמח לצרף אתכם לארגון שלנו. אם יש לכם מעט זמן פנוי, או אם יש לכם נסיעה קבועה אל מחוץ לעיר- אתם יכולים להפוך יום של משפחה שלימה לקל ורגוע יותר. תוכלו להרשם עכשיו ולמלא את הפרטים שלכם בטופס המקוון, או באמצעות מספר הטלפון של ארגון המתנדבים.

ליצירת קשר טלפוני: 02-6416070

תגיות:


השאר תגובה

תוכן תגובה