ביקור מרגש של ראש עיריית ירושלים- מר ניר ברקת | שמע קולנו

ביקור מרגש של ראש עיריית ירושלים- מר ניר ברקת

נכתב בתאריך: 28/11/10 שייך לקטגוריה: חדשות ואירועים

בשעות הבוקר של יום שלישי האחרון נרשמה תכונה ברחובות גאולה: שיירת המכוניות של ראש העיר, מר ניר ברקת, פילסה לה דרך בין הסמטאות הצפופות אל מרכז "שמע קולנו". ראש העיר ופמליתו סיירו במרכז במשך שעה ארוכה וסקרו את הפעילות הנרחבת המתבצעת בין כתלי המקום. מנהלי "שמע קולנו" הציגו בפני ראש העיר את שיטת השיקום הייחודית של "שמע קולנו", את השירותים המגוונים שהמרכז מספק לתינוקות, ילדים ובוגרים כאחד, ואת חדרי הפעילות המעניינים המעניקים לילדים את המיטב.

ראש העיר ביקר במעון וצפה בתינוקות לקויי השמיעה הזוכים לשיקום מקצועי כבר מחודשי חייהם הראשונים, לאחר מכן סייר גם בגני הילדים ושוחח עם הילדים ששמחו לשתף את האורח החשוב בחוויותיהם.

קבוצת ילדים הלומדת בבתי ספר רגילים הנעימה את הביקור בנגינה, בתיפוף ובשירת שירי חנוכה קלאסיים, ועוררה התרגשות רבה אצל ראש העיר ופמליתו.

מר ניר ברקת ציין את התפעלותו הרבה מההשגים המדהימים אליהם מצליח צוות "שמע קולנו" להוביל את הילדים, למרות מגבלת השמיעה שלהם, והבטיח להירתם ולפעול להתפתחות המקום ולהרחבתו בהתאם לצרכים.

משלחת ראש העיר שיתפה אותנו בהפתעה העצומה שגרם להם הביקור. הם לא ציפו לפגוש ילדים מדברים, שומעים, משוחחים ומתקשרים ממש כמו ילדים שומעים. ניכר כי התרגשותם היתה כנה ופנימית, והוכחה לכך ניתנה לנו כבר לאחר יומיים בשיחת טלפון לא צפויה: ילדי "שמע קולנו" הוזמנו להשתתף באירוע מרכזי של עיריית ירושלים בחודש הקרוב ולהנעים את הזמן למשתתפים באמצעות התיפוף והשירה הכובשת שלהם.

מסתבר שכדי להרשים, לא צריך דווקא להקה מקצועית…

לצפיה בגלריית התמונות מביקורו של מר ניר ברקת לחצו כאן.

תגיות:


תגובות (1)

 

  1. מאת חיים:

    לא רואים את הגלריה. בבקשה.

השאר תגובה

תוכן תגובה